POLİTİKALARIMIZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

İnovmak A.Ş. müşteri odaklı çalışarak gerek çiftçiler gerekse bayi ya da yetkili satıcılarımızdan oluşan müşterilerimizin sesine kulak vererek piyasa ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi, sağlıklı, hızlı, kaliteli ve ödedikleri bedelin karşılığını alacakları hizmet ve ürünler sunmaktayız. Varlık gerekçemiz olan müşterilerimizin memnuniyet düzeyini yüzde yüze ulaşmak için tüm süreçlerimizi iyileştiriyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri odaklı anlayışımızla tüm risklerimizi yöneterek Kalite-Süre-Maliyet eksenlerinde müşterilerimizin çözüm ortağı olarak onların memnuniyetini arttırarak sürdürmenin yanı sıra gelecekteki beklentileri üzerine proaktif yaklaşarak ve sektörümüzdeki yenilikleri izleyerek kalite yönetim sistemimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Şirketimizde İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak güvenli bir çalışma ortamı sağlanması konusunda duyarlı davranmaktayız. Gerek işletmemizde gerekse teknik servis verdiğimiz işletme dışı çalışma şartlarından kaynaklanan potansiyel riskleri en aza indirmek; çalışanlarımızın ve diğer paydaşlarımızın sağlık ve iş güvenliklerini sağlayacak önlemleri en üst düzeyde tutarak sıfır iş kazası hedefimizi sürdürülebilir kılmak ve bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

İnovmak A.Ş.’nin İnsan Kaynakları Politikası çalışma arkadaşlarımızın etkinliğini ve verimliliğini arttırarak; onların mutlu ve huzurlu bir iş ortamında beyin ve yürek imecesi ile çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.