BAŞKANIN MESAJI

        İşinizi iyi bilmek ya da deneyimli olmak iş hayatında her zaman başarı sağlamaz. Bu bilgi ve deneyiminizi uygulamaya aktarmanız gerekiyor. Nitekim, 1947 yılında rahmetli dedem Mehmet Hayri Karaoğlu ile başlayan ziraat aletleri üretim yolculuğumuz İnovmak A.Ş.’nin üretim markası KaraKız ile küresel bir marka olma ülküsüyle devam ediyor. Bizi üretim gibi hem meşakkatli hem de keyifli bir serüvene kapı aralayan çiftçilerimize müteşekkiriz.

        Günümüzde şirket stratejileri; müşterilere daha fazla değer katan yaklaşımlar üzerine oturtulmakta, rekabet üstünlüğü ise müşterilere sağlanan hizmet seviyesinden, özgünlükten, hızdan ve yeteneklerden kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı İnovmak, fiyat ile rekabet etmeyecektir. Biz biliyoruz ki, siz müşterilerimiz kalitesiz mal alacak kadar zengin değilsiniz.

        Başta çiftçilerimiz olmak üzere bayilerimiz ve yetkili satıcılarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

        Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanında olmak anlayışına ve yaklaşımına sahibiz.

        Diğer yandan ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak; İnovmak’ı kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Bu bağlamda şirketimizin kurumsal yapısının güçlendirilmesi ve insan kaynağımızın geliştirilmesi bağlamında bir dizi çalışmalar yapmaktayız. Mutlu ve huzurlu bir ortamda beyin ve gönül güçlerimizi ortaya koyarak görev aşkı ve sorumluluk bilinci ile değer katmanın uğraşı içerisindeyiz.

        Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, taşeronlarımız ve insan kaynağımız en değerli varlığımız olup, etik değerlerimizin ışığında “kazan-kazan” ilkesiyle hareket ederek iyi ya da kötü günde birlikte olacağız. 

                                                                                                                             MEDİHA KARAOĞLU İŞGÖREN
                                                                                                                                        Yönetim Kurulu Başkanı