Güçlü ve Etkili
Yol Arkadaşınız
"Kadın" elinin değdiği çiftçi dostu Tarla ve Bahçenizin
Güçlü Kahramanları
yılların tecrübesi Çiftçinin
Gülen Yüzüne Yansıyor

ÜRÜNLERİMİZ

KARAKIZ TARIM MAKİNALARI

        Değerli Dostlar İnovmak, gerek şirketimizin tüzel ismi gerekse ticari markasıdır. Uluslararası acımasız rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve özellikle ihracatçı bir şirket olabilmek için yeni bir üretim markasının gerekliliğine inanıyorduk. Bu bağlamda ailemin soyadının Karaoğlu olmasından da esinlenerek ve büyüklerimin bıraktığı yolda emin adımlarla ilerleyebilmek için “kadın” elinin değdiği çiftçi dostu “KaraKız” markasını türettik.

           KaraKız olarak, 400 litrelik tarla pülverizatörlerinden 3000 litrelik tarla pülverizatörlerine, 400 litrelik bahçe atomizörlerinden 2000 litrelik bahçe atomizörlerine kadar üretimimiz mevcuttur. Yakın bir gelecekte daha büyük makinaların da üretimine geçerek ihracatçı bir şirket olarak tüm paydaşlarımızın desteği ve sizlerle olmaya kuşaklar boyu devam edeceğiz.

 

                                                                                                                                        Mediha KARAOĞLU İŞGÖREN
                                                                                                                                             Yönetim Kurulu Başkanı

KaraKız, İnovmak A. Ş.’nin TÜRKPATENT tescilli üretim markasıdır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Günümüzde, şirket stratejileri müşterilere daha fazla değer katan yaklaşımlar üzerine oturtulmaktadır. Rekabet üstünlüğü ise müşterilere sağlanan hizmet seviyesinden, özgünlükten, hızdan ve yeteneklerden kaynaklanmaktadır.

Değer ve ilkeler

Vatan sevgisi, Yenilikçilik, Çiftçi odaklılık, Kalite, Güvenilirlik, Üretkenlik, İşbirliği ve Risk alma gibi değer ve ilkelere sahip bir şirket olarak her zaman yanınızdayız. Kaliteden asla ödün vermeyeceğiz.

Maliyetler

Maliyetlerimizi kontrol edip israfları yok ederek uygun fiyatla satıyoruz. İnovmak, rakiplerimizle fiyat açısından rekabet etmeyecektir. Biz biliyoruz ki, siz müşterilerimiz kalitesiz mal alacak kadar zengin değilsiniz. Bildiğiniz bir atasözümüzü hatırlatmak isteriz; “Ucuz etin yahnisi kara olur”.

TEDARİKÇİLER

Onaylı Dış Sağlayıcılarımız (tedarikçiler) ile sıkı işbirliği içindeyiz. Gerek tedarikçilerimizle gerekse sizlerle çözüm ortağı olarak üretimimizi tam zamanında gerçekleştirip hızlı sevkiyat yapıyoruz.

Teknik Servis

Zengin yedek parça ve ekipmanlarımızla teknik servisimiz gerek işletmemizde gerekse mobil olarak aktif çalışmaktadır. Beyin ve yürek imecesiyle satış sonrasında da yanındayız. Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

RUHSATLARIMIZ VE KAPASİTE RAPORUMUZ